fbpx

CENAS

Mēs nodrošinām augstu kvalitāti par saprātīgām cenām. Mūsu mērķis ir vienmēr rast risinājumu, lai likvidētu jebkuru auto virsbūves skrāpējumu jeb švīku.

CENAS

MŪSU PAKALPOJUMI

Auto virsbūves pūlēšana

Virsbūves pulēšana ir nepieciešama ne tikai vizuālā izskata dēļ, bet arī, lai automašīnas krāsas noturība pēc iespējas ilgāk saglabātu jaunu un mirdzošu spīdumu. Krāsas emalja nav pilnībā hermētiska, tajā ir daudz mikroplaisu un poru.

Mēs piedāvājam dziļo virsbūves pulēšanu jeb 3 soļu pulēšanu, kura tiek veikta automašīnām, kas ir vecākas par trim gadiem, un uz tās ir izveidojies liels skrāpējumu skaits, kā arī ja tā nav ne reizi pulēta. Šī pulēšana likvidē 90-95% skrāpējumu. Lakotā virsma izskatās, kā no jauna un atspīd, kā spogulis.

Keramiskais pārklājums

Keramiskais pārklājums nodrošina auto virsbūves seguma ilgāku un drošāku aizsardzību. Laika gaitā automašīna zaudē savu sākotnējo spožumu, sāk parādīties sīkāki un dziļāki skrāpējumi. Automašīnas virsbūves krāsas segums tiek pakļauts ārējas vides riska faktoriem. 

Keramiskā aizsargpārklājuma efektīvas noturības ilgums ir no 1 līdz 2,5 gadiem.

Salona ķīmiskā tīrīšana

Apkārtējā vide, kurā uzturamies, ikvienam no mums ir nozīmīga. Automašīnā pavadītais laiks aizvien turpina pieaugt. Nokļūstot no punkta “A” līdz punktam “Z”, būtiski ir pēc iespējas patīkamāk un veselīgāk tajā pavadīt savu laiku. 

Veicot salona ķīmiskās tīrīšanas darbus, mēs izmantojam profesionālus un tehniski efektīvus līdzekļus. Lai atdzīvinātu un atjaunotu automašīnas salonu, kā arī iegūtu jaunas svaiguma izjūtas, mēs neitralizējam liekās smaržas un uzspodrinām katru stūrīti.

Lukturu pulēšana

Ievērojami palielina lukturu spilgtumu un drošību uz ceļa, kā arī veic hidrofobisko efektu.

Piesakies auto bezmaksas vizuālai novērtēšanai!

Sazinies ar mums

SIA “GS15”
Tel.Nr.:          +371 25725257

E-pasts: info@lionpower.lv

Adrese: Rīga, Gustava Zemgala gatve 70

 

 
 
 
Scroll to Top