fbpx
PAKALPOJUMI 1300x500

MŪSU PAKALPOJUMI

Auto virsbūves pulēšana

Virsbūves pulēšana ir nepieciešama ne tikai vizuālā izskata dēļ, bet arī, lai automašīnas krāsas noturība pēc iespējas ilgāk saglabātu jaunu un mirdzošu spīdumu. Krāsas emalja nav pilnībā hermētiska, tajā ir daudz mikroplaisu un poru. Zem mikroplaisām un porām laika gaitā izveidojas korozijas aizmetņi. Patiesība ir tāda, ka pat 3 līdz 5 gadus vecām automašīnām ir iespējams atrast rūsas fragmentus.

Keramiskais aizsargpārklājums

Keramiskais aizsargpārklājums nodrošina auto virsbūves seguma ilgāku un drošāku aizsardzību. Laika gaitā automašīna zaudē savu sākotnējo spožumu, sāk parādīties sīkāki un dziļāki skrāpējumi. Automašīnas virsbūves krāsas segums tiek pakļauts ārējas vides riska faktoriem. Keramiskā aizsargpārklājuma efektīvas noturības ilgums ir no 1 līdz 2,5 gadiem, un šis kalpošanas ilgums ir mērāms no automašīnas ekspluatācijas apstākļiem un ieradumiem.

Salona ķīmiskā tīrīšana

Apkārtējā vide, kurā uzturamies, ikvienam no mums ir nozīmīga. Automašīnā pavadītais laiks aizvien turpina pieaugt. Nokļūstot no punkta “A” līdz punktam “Z”, būtiski ir pēc iespējas patīkamāk un veselīgāk tajā pavadīt savu laiku. Veicot salona tīrīšanas darbus, mēs izmantojam profesionālus un tehniski efektīvus līdzekļus. Lai atdzīvinātu un atjaunotu automašīnas salonu, kā arī iegūtu jaunas svaiguma izjūtas, mēs neitralizējam liekās smaržas un uzspodrinām katru stūrīti.

Прокрутить наверх